Forum

Data: 2009-07-20

Dodał: Kapelmajster

Tytuł: Re:ihorizont

Marek cosi o tym wiy myslym, coz Szefie?

—————

Data: 2009-07-15

Dodał: Dodo

Tytuł: tak zech je tu:)

Czalcie Wszyscy! No stonki momy fakt piekne:) Dziynkujymy naszym zdolnym chlopakom! Konecznie zech zrobila ostaniom zkuszke a je zech pelno optymizmu a dobrego humoru:) Mom nadzieje,ze Wy se tez mocie dobre! Uz zech Was dlogo nie widziala, tak se na Was moc ciesym w piontek a w sobote na probie! Narazie pa pa:)

—————

Data: 2009-07-15

Dodał: Stasinka

Tytuł: cioteczka S.

Cicho wszedzie, glucho wszedzie, co to bedzie, co to bedzie.No,no partyjo, jo to tu sama nie wyrwiym. Chlapcy se starajóm , piekne strónki wyrobiajóm a podziynki za to nimajóm. Ni ma was gańba, že jim nic nie pumogocie.
Ja, ja, chlapcy moji, wdziynku se nie doczkocie choć se tak moc starocie. Moźne Was to pocieszy, že aspón staro ciotka se na Was wspómni.

—————

Data: 2009-07-21

Dodał: M+R

Tytuł: Re:cioteczka S.

Ja cioteczko, chlapcy som dycki radzi jak se na nich ciotka spomni :-) Pozdrowiomy z Bulgarii

—————

Data: 2009-07-08

Dodał: Kapelmajster

Tytuł: Stronki po nowymu

Czaucie! Nie bedym to tu chwolil jakosi fest, bo to tu kazdy chwoli, toz ale synkom zech uz powiedziol swoje. Ale wyglondo to dobrze:-) Ale jakosi sie wszyscy wykichali na ty fotki. Tak partyjo.....

—————

Data: 2009-07-03

Dodał: stasinka

Tytuł: cioteczka.S.

Ja jeszce wszystko nej nej naszymu szefikowi, Mareczku duźo zdrowia szcze,ścia pomyślności, w domu, w źyciu, w zespole i w MILOŚCI!!!
Ja, ja, kaj sóm ty roczki co nóm bylo tela, to by byl dziw, ha ha. !!!

—————

Data: 2009-07-03

Dodał: Szef

Tytuł: Re:cioteczka.S.

My młodzi nam wódka nie zaszkodzi.
Dziynkujym za życzenia

—————

Data: 2009-07-03

Dodał: widenkova

Tytuł: cioteczka S.

No witejcie mi ludkowie. Jo próbujym teź cosikej napisać, ale nie wiym czy to zwladnym, bo juź mi oczy szpatnie slóźom, w krzirzach boli ale gupoty sie mie dziyrźom fórt a to je to glówne. Pozdrowióm calóm bande oldrzichiowianów.

—————

Data: 2009-07-02

Dodał: Daniel P.

Tytuł: Stronki

Czau do wszystkich. Po dlogi dobie zech se tu podziwol a nie starczym zasnoc. Ty stronki se wom fatk podarzily. P.S. Wszystko nejlepsze Maro ;-)

—————

Data: 2009-07-02

Dodał: Radek

Tytuł: To Szef:

Sto lat, sto lat, niech zyje zyje nam!!!! Niech mu gwiazdka pomyslnosci nigdy niezagasnie....a jak w piontek niepostawi, niech go piorun trzasnie.....xD

—————

Data: 2009-06-30

Dodał: Radek

Tytuł: Zdjecia czlonkow

Partyjo, poslejcie mi pyty swoje zdjecia do sekcji Czlonkowie zespolu na moj mail. Chcziolbych to czymnejpryndzyj dorobic. Dziynka

—————

Data: 2009-07-01

Dodał: ania

Tytuł: Re:Zdjecia czlonkow

Radek idzie se jakosi dostac na tom starom fotogalerie?

—————

Data: 2009-07-01

Dodał: Radek

Tytuł: Re:Re:Zdjecia czlonkow

Aniu, narazie nieidzie, mom jom jyny jo na kompu, bejym jom tu przidowou postupnie jak bejym miol czas..

—————

Data: 2009-07-02

Dodał: Radek

Tytuł: Re:Re:Zdjecia czlonkow

Chytlech se tego, dopolednia to tu mosz wsio ;-)

—————

Data: 2009-07-02

Dodał: ania

Tytuł: Re:Re:Re:Zdjecia czlonkow

Dziynkujym! :-)

—————

Data: 2009-06-29

Dodał: cio.cia

Tytuł: Jeee,to je piekne :o)

Jeee,to tu mómy piekne!A bedóm tu aji ty wesołe smajliki?A taki to liczydełko? Wróneczko,je żeś dobry!Moc dobry!A Michał też!GRATULUJYM - no,ni ma smajlika z hubiczkóm :o)))

—————

Data: 2009-06-29

Dodał: Radekj

Tytuł: Re:Jeee,to je piekne :o)

Cio.ciu, smiliki narazie niebedom a liczydelko tez ni xD..... trza se nauczyc pisac smiliki ryncznie :-) xD

—————

Data: 2009-06-29

Dodał: cio.cia

Tytuł: Re:Re:Jeee,to je piekne :o)

:o*

—————

Data: 2009-06-29

Dodał: logec

Tytuł: ...

piekne, piekne...na zdrowi

—————

Data: 2009-06-28

Dodał: bibuła

Tytuł: kuk

witej.no piekne,piekne...

—————